IMG_3483-e1452772090620

Soukromé sanatorium v Jablonci nad Nisou

se zaměřením zejména na civilizační choroby jako vyčerpání, deprese, stres, syndrom vyhoření, únava,  psychosomatické potíže, poruchy příjmu potravy (nadváha, anorexie), metabolický syndrom, potíže s alkoholem.

Cena pobytu od 2100,- Kč za osobu / noc
včetně:  plná penze (snídaně, teplý oběd, studená večeře), vstupní konzultace s psychologem, 2 hodiny procedur denně,  samostatný pokoj, WiFi, TV, parkování na zabezpečeném parkovišti…

Cena pouze za ubytování se snídaní: 900,- Kč za osobu / noc.
Možnost sestavit pobyt na míru po příjezdu a vstupní konzultaci.
Vstupní konzultace zdarma. 

Soukromé sanatorium v Novoveské ulici  s kapacitou pro 10 hostů se nachází v klidné části, na okraji horského městečka Jablonec nad Nisou. Město leží v podhůří Jizerských hor a je ze všech světových stran doslova obklopeno přírodou, lesnatými kopci, prameny potůčků a říček, čerstvého horského vzduchu, poetické krásy a klidu.

IMG_3597

Čeká Vás milý a vstřícný personál, nadstandardní péče, diskrétní jednání, možnost výběru až z 30 služeb, samozřejmostí je soukromý pokoj, vstupní pohovor s psychologem. Nabízíme také řadu potravinových doplňků.

Sanatorium založil v roce 1990 doktor Karel Hlavatý. Navázal tak na tradici lázeňství v Jablonci nad Nisou, která sahá až do devatenáctého století, kdy v jabloneckých Pasekách založil věhlasné sanatorium Adolf Tisher , které dnes slouží jako domov pro seniory.

Od založení si do Jablonce našlo cestu nespočet klientů doslova z celého světa. Od Číny, přez Rusko, Nový Zéland, Austrálii, Jižní a Severní Afriku, Saudskou Arábii, Katar, Egypt, samozřejmě evropské země, skandinávie, západní země evropy až po severní a jižní část Amerického kontinentu.

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva