pozadi-top-e1452770974125

Lázně Jablonec

Soukromé lázně v podhůří jizerských hor s dlouholetou tradicí. Lázně Jablonec jsou místem, kde načerpáte ztracenou energii a upevníte své zdraví. Příjemné, rodinné prostředí, soukromí, nízká kapacita (do 10. lůžek) osobní přístup, léčebné programy „na míru“. Lázně se nachází na samotném okraji secesního Jablonce nad Nisou.

Cena pobytu od 1900,- Kč za osobu / noc
včetně:  plná penze (snídaně, teplý oběd, studená večeře), vstupní konzultace s psychologem, 2 hodiny procedur denně,  samostatný pokoj, WiFi, TV, parkování na zabezpečeném parkovišti…

Cena pouze za ubytování se snídaní: od 700,- Kč za osobu / noc.
Možnost sestavit pobyt na míru po příjezdu a vstupní konzultaci.
Vstupní konzultace zdarma. 

Nabízíme lázeňské pobyty se zaměřením zejména na rehabilitaci pohybového ústrojí, obnovu imunity, podporu léčby metabolického syndromu, léčbu nadváhy, ale také s velkým úspěchem nabízíme programy pro zvýšení psychické odolnosti, prevenci a léčbu častých civilizačních chorob, jako je stress, deprese, syndrom vyhoření nebo únavový syndrom. Mezi naše základní procedury se řadí masáže, a to od klasických regeneračních, po sportovní, shiatsu, masáž hlavy, lávovými kameny, až po masáže špičkovým rehabilitačním pracovníkem Dále bylinné koupele, kryoterapie, lymfoven, vyhřívané bandáže, magnetoterapie, vibrační lůžko bodywave, vacushape – podtlakový chodící pás, rotoped, eliptický trenažér, audiovizuální stimulace, suchá uhličitá koupel.

wellness-jablonec-8

Mezi naše časté návštěvníky se řadí lidé, kteří vyhledávají rehabilitaci, např. po zranění, nebo operaci, senioři, ale také vysocí manažeři, či podnikatelé z důvodu nutnosti regenerovat své duševní rezervoáry při psychicky namáhavém zaměstnání, nadmíře stresu a celkového vyčerpání.

Kontakt

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva